Продукція > KEMET > KJN472MQ55FBCZA
KJN472MQ55FBCZA
KJN472MQ55FBCZA KEMET
F9000_K-1775068.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 440V/250V 4700pF Y5V 20% Pitch=10mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук