KL5551006
KL5551006 American Electrical Inc.
632b6991ea40e.pdf
Виробник: American Electrical Inc.
Description: KKD 100MMX60MM WIRE DUCT 2 METER
Packaging: Box
Color: Gray
Mounting Type: Screw
Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Length: 6.56' (2.00m)
Width: 3.937" (100.00mm)
Height: 2.362" (60.00mm)