15EDGVC-3.5-02P-14-00A(H) 15EDGVC-3.5-02P-14-00A(H) Виробник : DEGSON клемник, роз'ємний клемник на плату ``тато``, крок: 3,5мм, к-сть контактів: 02P, напруга/струм: 250V/7A Група товару: Клемники Од. вим: шт
на замовлення 3626 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Description: Connector: pluggable terminal block; socket; male; 7A; 250V; PIN: 2
Type of connector: pluggable terminal block
Connector: socket
Kind of connector: male
Current rating: 7A
Rated voltage: 0.25kV
Number of pins: 2
Spatial orientation: straight
Mechanical mounting: on PCBs
Electrical mounting: THT
Contact material: brass
Contact plating: tinned
Colour: green
Flammability rating: UL94V-0
Body material: polyamide 66
Connector pinout layout: 1x2
Contacts pitch: 3.5mm
Number of ways: 2
Locking system: friction lock
Conform to the norm: CE; UL; VDE
Operating temperature: -40...105°C
на замовлення 6881 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
15EDGVC-3.5-02P-14-00A(H) 15EDGVC-3.5-02P-14-00A(H) Виробник : Degson Electronics 3.81.pdf.pdf Conn Wire to Board HDR 2 POS 3.5mm Solder ST Thru-Hole
Мінімальне замовлення: 734
15EDGVC-3.5-02P-14-00AH 15EDGVC-3.5-02P-14-00AH Виробник : Degson Electronics Co., Ltd. 15edgvc.pdf Клемник розривний прямий, Вид = Розетка, Тип конт. = Штирьовий ("тато"), К-сть виводів = 2, Крок, мм = 3,5 мм, Тип монт. = на плату, 8А, 300В, -40 +105 °C,... Група товару: Роз'єми Корпус: DIP Од. вим: шт