KLG-100100-18CU
KLG-100100-18CU Kennedy Labs, a division of Hub Incorporated
kgl-100100-18
Виробник: Kennedy Labs, a division of Hub Incorporated
Description: MONO CVD GRAPHENE ON CU 4" X1PCS
Packaging: Tray
Type: Graphene Film
Width: 3.937" Dia (100.00mm)
Part Status: Active
Number of Layers: 1
Thickness - Theoretical: 0.345nm
Substrate: Copper Foil
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONO CVD GRAPHENE ON CU 4" X1PCS, Packaging: Tray, Type: Graphene Film, Width: 3.937" Dia (100.00mm), Part Status: Active, Number of Layers: 1, Thickness - Theoretical: 0.345nm, Substrate: Copper Foil.