Продукція > KYOCERA AVX > KLNANTE10MEBBCAB
KLNANTE10MEBBCAB
KLNANTE10MEBBCAB KYOCERA AVX
KLNE-OCXO.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 10MHZ 25X25MM TH SINE OUTPUT A-P
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads
Size / Dimension: 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: Sine Wave
Function: Amplitude Control
Type: VCOCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±5ppb
Voltage - Supply: 5V
Height - Seated (Max): 0.460" (11.68mm)
Absolute Pull Range (APR): ±1ppm
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10MHZ 25X25MM TH SINE OUTPUT A-P, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads, Size / Dimension: 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm), Mounting Type: Through Hole, Output: Sine Wave, Function: Amplitude Control, Type: VCOCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±5ppb, Voltage - Supply: 5V, Height - Seated (Max): 0.460" (11.68mm), Absolute Pull Range (APR): ±1ppm, Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.