Продукція > KYOCERA AVX > KLNANTL10MEBBCAB
KLNANTL10MEBBCAB
KLNANTL10MEBBCAB KYOCERA AVX
KLNL-OCXO.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 10MHZ 14 PIN DIP TH SINE OUTPUT
Packaging: Bulk
Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size)
Size / Dimension: 0.795" L x 0.496" W (20.20mm x 12.60mm)
Type: VCOCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±5ppb
Voltage - Supply: 5V
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Absolute Pull Range (APR): ±1ppm
Frequency: 10 MHz
Написати відгук
Description: 10MHZ 14 PIN DIP TH SINE OUTPUT, Packaging: Bulk, Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size), Size / Dimension: 0.795" L x 0.496" W (20.20mm x 12.60mm), Mounting Type: Through Hole, Output: Sine Wave, Function: Amplitude Control, Type: VCOCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±5ppb, Voltage - Supply: 5V, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Absolute Pull Range (APR): ±1ppm, Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.