Продукція > KYOCERA AVX > KLNCNTB100MFNECAB
KLNCNTB100MFNECAB
KLNCNTB100MFNECAB KYOCERA AVX
KLNB-OCXO.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 100 MHZ OCXO TH 37X26MM (B PACKA
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 1.420" L x 1.070" W (36.07mm x 27.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: Sine Wave
Type: OCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppb
Voltage - Supply: 12V
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100 MHZ OCXO TH 37X26MM (B PACKA, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 1.420" L x 1.070" W (36.07mm x 27.18mm), Mounting Type: Through Hole, Output: Sine Wave, Type: OCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppb, Voltage - Supply: 12V, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.