Продукція > KYOCERA AVX > KLNCNTE10MFNCBAB
KLNCNTE10MFNCBAB
KLNCNTE10MFNCBAB KYOCERA AVX
KLNE-OCXO.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 10 MHZ OCXO TH 25X25MM (E PACKAG
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads
Size / Dimension: 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: Sine Wave
Type: OCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppb
Voltage - Supply: 12V
Height - Seated (Max): 0.460" (11.68mm)
Frequency: 10 MHz
Написати відгук
Description: 10 MHZ OCXO TH 25X25MM (E PACKAG, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads, Size / Dimension: 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm), Mounting Type: Through Hole, Output: Sine Wave, Type: OCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppb, Voltage - Supply: 12V, Height - Seated (Max): 0.460" (11.68mm), Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.