KLS1-DC-022B-2.5 (DC Power Socket)
KLS1-DC-022B.pdf
Код товару: 56650
17 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: KLS
Опис: Гніздо живлення пряме, кріплення до корпусу - гайкою зсередини, D = 5,5 мм, d = 2,5 мм; Imax = 2A при 16VDC; 5000 циклів
Габарити: загальна довжина 19,3мм, діам. 14мм, гайка М12
Вилка/гніздо: Гніздо
К-сть контактів: 3
Серія роз’єма: DC Роз'єми
Монтаж: на корпус
Розмір контакту: 5,5 / 2,5 mm
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
Штекер 5,5х2,5x14,0 мм
16 Додати до обраних Обраний товар
Штекер 5,5х2,5x14,0 мм
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Низьковольтного живлення
Опис: Штекер 5.5х2.5x14,0 мм
Вилка/гніздо: Вилка (штекер)
К-сть контактів: 2
Серія роз’єма: DC Роз'єми
Монтаж: на провід
Розмір контакту: 5,5 / 2,5 mm
у наявності: 630 шт
508 шт - склад
39 шт - РАДІОМАГ-Київ
33 шт - РАДІОМАГ-Львів
50 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Штекер живлення GT1-2112B (2,5 * 5,5) довгий
Виробник: Global Tone
Опис: Штекер живлення 2,5 * 5,5 мм на кабель
Вилка/гніздо: Вилка (штекер)
Монтаж: на провід
Розмір контакту: 5,5 / 2,5 mm
у наявності: 141 шт
37 шт - РАДІОМАГ-Київ
42 шт - РАДІОМАГ-Львів
62 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 4
KLS1-DC-022B-2.0 (DC Power Socket)
11 Додати до обраних Обраний товар
KLS1-DC-022B.pdf
Виробник: KLS
Опис: Гніздо живлення пряме, кріплення до корпусу - гайкою зсередини, D = 5,5 мм, d = 2,0 мм; Imax = 2A при 16VDC; 5000 циклів
Габарити: загальна довжина 19,3мм, діам. 16мм, гайка М12
Вилка/гніздо: Гніздо
Монтаж: на корпус
Розмір контакту: 5,5 / 2,0 mm
13 шт - РАДІОМАГ-Київ
93 шт - РАДІОМАГ-Львів
62 шт - РАДІОМАГ-Харків
295 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Штекер живлення 2,5 * 5,5 на кабель, кутовий (KLS1-DCP-04-2.5A)
7 Додати до обраних Обраний товар
kls1-dcp-04.pdf
Опис: Штекер на кабель кутовий 2,5x5,5мм, 30VDC 1A, 5000 циклів
Габарити: 2,5x5,5x14 mm
Розмір контакту: 5,5 / 2,5 mm
Штекер живлення GT1-2112B (2,5*5,5) довгий 14мм (гладка оболонка) Global Tone
14 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Global Tone
Розмір контакту: 5,5 / 2,5 mm