Продукція > KLS > KLS1-DC-022B-2.5
KLS1-DC-022B-2.5
Виробник:
Гніздо живлення пряме, кріплення до корпусу - гайкою зсередини, D = 5,5 мм, d = 2,5 мм; Imax = 2A при 16VDC; 5000 циклів Група товару: Розніми низьковольтного живлення Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук