Продукція > KLS > KLS1-DCP-02-1.3A
KLS1-DCP-02-1.3A
Виробник: KLS
Вилка питания DC, ``мама``, 3,5мм, 1,3мм, на провод, пайка, 9мм Група товару: Розніми низьковольтного живлення Од. вим: шт
Написати відгук
Технічний опис KLS1-DCP-02-1.3A KLS