Продукція > KLS > KLS2-128-5.08-03P-4S
KLS2-128-5.08-03P-4S
Виробник: KLS
клеммник 3конт.шаг 5.08мм 16A 300V Група товару: Клемники Од. вим: шт
Написати відгук
Технічний опис KLS2-128-5.08-03P-4S KLS