Продукція > KLS > KLS2-350R-3.5-2P
KLS2-350R-3.5-2P
Виробник:
Клеммник угл. 2конт. шаг 3.5мм 10A 300V 1.0mm2 Група товару: Клемники Од. вим: шт
Написати відгук