KMC68360AI33L
KMC68360AI33L NXP USA Inc.
MC68360_Man.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC MPU M683XX 33MHZ 240FQFP
Packaging: Box
Package / Case: 240-BFQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 33MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: CPU32+
Voltage - I/O: 5.0V