Продукція > NXP USA INC. > KMC68EN302AG25BT
KMC68EN302AG25BT
KMC68EN302AG25BT NXP USA Inc.
MC68EN302.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC MPU M683XX 25MHZ 144LQFP
Packaging: Box
Package / Case: 144-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: M68000
Voltage - I/O: 5.0V