Продукція > NXP USA INC. > KMC68MH360CAI25L
KMC68MH360CAI25L
KMC68MH360CAI25L NXP USA Inc.
MC68360.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP
Packaging: Box
Package / Case: 240-BFQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Processor: CPU32+
Voltage - I/O: 5.0V