Продукція > NXP USA INC. > KMC68MH360ZP33L
KMC68MH360ZP33L
KMC68MH360ZP33L NXP USA Inc.
MC68360.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC MPU M683XX 33MHZ 357BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 357-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 33MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: CPU32+
Voltage - I/O: 5.0V
Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25)
Ethernet: 10Mbps (1)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Communications; CPM
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU M683XX 33MHZ 357BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 357-BGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 33MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: CPU32+, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.