Продукція > NXP USA INC. > KMC7447AHX1167NB
KMC7447AHX1167NB
KMC7447AHX1167NB NXP USA Inc.
MPC7447AEC.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC74XX 1.167GHZ 360BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 360-BCBGA, FCCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 1.167GHZ
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TA)
Core Processor: PowerPC G4
Voltage - I/O: 1.8V, 2.5V