Продукція > NXP USA INC. > KMC7448HX1267ND
KMC7448HX1267ND
KMC7448HX1267ND NXP USA Inc.
MPC7448EC.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 360BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 360-BCBGA, FCCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 1.267GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TA)
Core Processor: PowerPC G4
Voltage - I/O: 1.5V, 1.8V, 2.5V