Продукція > NXP USA INC. > KMC7457VG1267LC
KMC7457VG1267LC
KMC7457VG1267LC NXP USA Inc.
MPC7457.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 483BGA
Packaging: Box
Package / Case: 483-BCBGA, FCCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 1.267GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TA)
Core Processor: PowerPC G4
Voltage - I/O: 1.5V, 1.8V, 2.5V