Продукція > NXP USA INC. > KMPC8241LVR266D
KMPC8241LVR266D
KMPC8241LVR266D NXP USA Inc.
MPC8241.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC82XX 266MHZ 357BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 266MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TA)
Core Processor: PowerPC 603e
Voltage - I/O: 3.3V