Продукція > NXP USA INC. > KMPC866TZP133A
KMPC866TZP133A
KMPC866TZP133A NXP USA Inc.
MPC866,859_Man.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA
Packaging: Box
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 133MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V
Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25)
Ethernet: 10Mbps (4), 10/100Mbps (1)
Graphics Acceleration: No
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA, Packaging: Box, Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 133MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (4), 10/100Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.