KMPC870CZT133
KMPC870CZT133 NXP USA Inc.
MPC875,870.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC8XX 133MHZ 256BGA
Packaging: Box
Package / Case: 256-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 133MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V
Supplier Device Package: 256-PBGA (23x23)
Ethernet: 10/100Mbps (2)
USB: USB 2.0 (1)
Написати відгук
Description: IC MPU MPC8XX 133MHZ 256BGA, Packaging: Box, Package / Case: 256-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 133MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 256-PBGA (23x23), Ethernet: 10/100Mbps (2), USB: USB 2.0 (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No.