KMQ160VB68M
KMQ160VB68M United Chemi-Con
KEM_F3065_F611_F612-1103659.pdf
Виробник: United Chemi-Con
Film Capacitors 160V 68uF 20% LS=37.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук