Продукція > NXP USA INC. > KMSC7118VF1200
KMSC7118VF1200
KMSC7118VF1200 NXP USA Inc.
MSC7118.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: DSP 16BIT W/DDR CTRLR 400-MAPBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 400-LFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Host Interface, I²C, UART
Type: Fixed Point
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ)
Non-Volatile Memory: ROM (8kB)
On-Chip RAM: 464kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.20V
Clock Rate: 300MHz
Supplier Device Package: 400-LFBGA (17x17)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DSP 16BIT W/DDR CTRLR 400-MAPBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 400-LFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, I²C, UART, Type: Fixed Point, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ), Non-Volatile Memory: ROM (8kB), On-Chip RAM: 464kB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.20V, Clock Rate: 300MHz, Supplier Device Package: 400-LFBGA (17x17).