Продукція > NXP USA INC. > KMSC8122TMP6400
KMSC8122TMP6400
KMSC8122TMP6400 NXP USA Inc.
MSC8122.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: DSP 16BIT QUAD CORE 431FCBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 431-BFBGA, FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: DSI, Ethernet, RS-232
Type: SC140 Core
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 1.436MB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.20V
Clock Rate: 400MHz