Продукція > NXP USA INC. > KMSC8126TVT6400
KMSC8126TVT6400
KMSC8126TVT6400 NXP USA Inc.
MSC8126.pdf
Type: SC140 Core
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 1.436MB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.20V
Clock Rate: 400MHz