Продукція > KACON > KMSR-AS1004
KMSR-AS1004
KMSR-AS1004 Kacon
KMSR.pdf
Виробник: Kacon
Description: SSR RELAY SPST-NO 100A 90-480V
Packaging: Box
Package / Case: Hockey Puck
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Chassis Mount or Panel Mount
Voltage - Input: 90 ~ 260VAC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 100 A
Supplier Device Package: Hockey Puck
Part Status: Active
Voltage - Load: 90 V ~ 480 V
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 100A 90-480V, Packaging: Box, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Chassis Mount or Panel Mount, Voltage - Input: 90 ~ 260VAC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 100 A, Supplier Device Package: Hockey Puck, Part Status: Active, Voltage - Load: 90 V ~ 480 V.