Продукція > KACON > KMSR-DS1002
KMSR-DS1002
KMSR-DS1002 Kacon
KMSR.pdf
Виробник: Kacon
Description: SSR RELAY SPST-NO 100A 90-240V
Packaging: Box
Package / Case: Hockey Puck
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Chassis Mount or Panel Mount
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 100 A
Supplier Device Package: Hockey Puck
Part Status: Active
Voltage - Load: 90 V ~ 240 V
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 100A 90-240V, Packaging: Box, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Chassis Mount or Panel Mount, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 100 A, Supplier Device Package: Hockey Puck, Part Status: Active, Voltage - Load: 90 V ~ 240 V.