KN01L12PG-B
KN01L12PG-B JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PIN INSULATOR BLOCK, 12 POS
Packaging: Tray
Connector Type: Insert without Contacts
Gender: Male
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 23A
Number of Positions: 12
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Termination Style: Crimp
Size: L
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PIN INSULATOR BLOCK, 12 POS, Packaging: Tray, Connector Type: Insert without Contacts, Gender: Male, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 23A, Number of Positions: 12, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Termination Style: Crimp, Size: L.