KN01L12PG
KN01L12PG JAE Electronics
SJ121827.pdf
Виробник: JAE Electronics
Heavy Duty Power Connectors Conn Pin insulator block, 12 position of #12 contacts
на замовлення 112 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HOUSING LARGE 12 POS, Packaging: Bag, Connector Type: Insert without Contacts, Gender: Male, Current Rating (Amps): 23A, Number of Positions: 12, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Termination Style: Crimp, Size: L.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KN01L12PG KN01L12PG Виробник : JAE Electronics topics_id=67161&ext_no=04&_lang=en&v=2021071509214903800909 Description: CONN PLUG HOUSING LARGE 12 POS
Packaging: Bag
Connector Type: Insert without Contacts
Gender: Male
Current Rating (Amps): 23A
Number of Positions: 12
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C