KN01L18PK
KN01L18PK JAE Electronics
topics_id=67164&ext_no=04&_lang=en&v=2021071509214903800909
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG HOUSING LARGE 18 POS
Gender: Male
Current Rating (Amps): 3A
Number of Positions: 18
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Termination Style: Crimp
Size: L
Part Status: Active
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HOUSING LARGE 18 POS, Packaging: Bag, Connector Type: Insert without Contacts, Gender: Male, Current Rating (Amps): 3A, Number of Positions: 18, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Termination Style: Crimp, Size: L, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KN01L18PK KN01L18PK Виробник : JAE Electronics topics_id=67164&ext_no=04&_lang=en&v=2021071509214903800909 Heavy Duty Power Connectors Conn Pin insulator block, 18 position of #20 contacts