KN01L18PKS
KN01L18PKS JAE Electronics
topics_id=67165&ext_no=04&_lang=en&v=2021071509214903800909
Виробник: JAE Electronics
Heavy Duty Power Connectors Conn Pin insulator block with EMI shield, 18 position of #20 contacts
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN PLUG HOUSING LARGE 18 POS, Packaging: Bag, Connector Type: Insert without Contacts, Gender: Male, Current Rating (Amps): 3A, Number of Positions: 18, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Termination Style: Crimp, Size: L, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KN01L18PKS KN01L18PKS Виробник : JAE Electronics topics_id=67165&ext_no=04&_lang=en&v=2021071509214903800909 Description: CONN PLUG HOUSING LARGE 18 POS
Gender: Male
Current Rating (Amps): 3A
Number of Positions: 18
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C