KN01L42PM
KN01L42PM JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PIN INSULATOR BLOCK, 42 POS
Packaging: Tray
Connector Type: Insert without Contacts
Gender: Male
Voltage Rating: 24V
Current Rating (Amps): 1A
Number of Positions: 42
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Termination Style: Crimp
Size: L
на замовлення 124 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN PIN INSULATOR BLOCK, 42 POS, Packaging: Tray, Connector Type: Insert without Contacts, Gender: Male, Voltage Rating: 24V, Current Rating (Amps): 1A, Number of Positions: 42, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Termination Style: Crimp, Size: L.