KN01L50SL
KN01L50SL JAE Electronics
SJ117009-2905064.pdf
Виробник: JAE Electronics
Heavy Duty Power Connectors Conn Socket insulator block, 50 position of #22 contacts
на замовлення 123 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN SOCKET INSULATOR BLOCK, 50, Packaging: Tray, Connector Type: Insert without Contacts, Gender: Female, Voltage Rating: 24V, Current Rating (Amps): 1A, Number of Positions: 50, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Termination Style: Crimp, Size: L.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KN01L50SL KN01L50SL Виробник : JAE Electronics Description: CONN SOCKET INSULATOR BLOCK, 50
Packaging: Tray
Connector Type: Insert without Contacts
Gender: Female
Voltage Rating: 24V
Current Rating (Amps): 1A
Number of Positions: 50
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C