Продукція > KYOCERA AVX > KNH10C104DA20TS
KNH10C104DA20TS
KNH10C104DA20TS KYOCERA AVX
KNH10_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FILTER LC 0.1UF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 0.1µF
Height: 0.016" (0.41mm)
Applications: General Purpose
Technology: LC
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Current: 2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC 0.1UF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 0.1µF, Height: 0.016" (0.41mm), Applications: General Purpose, Technology: LC, ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Current: 2 A.