Продукція > KYOCERA AVX > KNH16C105DB5TS
KNH16C105DB5TS
KNH16C105DB5TS KYOCERA AVX
KNH16_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FILTER LC 1UF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 1µF
Height: 0.028" (0.70mm)
Applications: General Purpose
Technology: LC
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Current: 2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC 1UF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 1µF, Height: 0.028" (0.70mm), Applications: General Purpose, Technology: LC, ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Current: 2 A.
Інші пропозиції KNH16C105DB5TS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNH16C105DB5TS KNH16C105DB5TS Виробник : KYOCERA AVX KNH16_Series.pdf Description: FILTER LC 1UF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 1µF
Height: 0.028" (0.70mm)
Applications: General Purpose
Technology: LC
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Current: 2 A