KNH21220-3AA
KNH21220-3AA AVX Corp/Kyocera Corp
KNF_KNH_Series.pdf
Виробник: AVX Corp/Kyocera Corp
Description: FILTER CAP 22PF 1A 50V 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук