KNH21470-3AA
KNH21470-3AA AVX Corp/Kyocera Corp
KNF_KNH_Series.pdf
Виробник: AVX Corp/Kyocera Corp
Description: FILTER CAP 47PF 1A 50V 0805
Написати відгук