Продукція > KYOCERA AVX > KNH21C106DA3TS
KNH21C106DA3TS
KNH21C106DA3TS KYOCERA AVX
KNH21Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FILTER LC 10UF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 10µF
Height: 0.039" (1.00mm)
Applications: General Purpose
Technology: LC
Resistance - Channel (Ohms): 0.01
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Current: 6 A
Написати відгук
Description: FILTER LC 10UF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 10µF, Height: 0.039" (1.00mm), Applications: General Purpose, Technology: LC, Resistance - Channel (Ohms): 0.01, ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Current: 6 A.
Інші пропозиції KNH21C106DA3TS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNH21C106DA3TS Виробник : Kyocera AVX cm_e-1893494.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 10uF 15% 2.0 x 1.5mm