KNP.0822145
Код товару: 153214
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Інструмент > Бокорізи, кусачки, кліщі, щипці, плоскогубці, круглогубці, пасатижі, затискачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
08 22 145 08 22 145 Виробник : KNIPEX 3709997.pdf Description: KNIPEX - 08 22 145 - Kombizange, Nadelzange, spitz zulaufende Backen, Mehrkomponentengriffe, 145mm lang
tariffCode: 82032000
productTraceability: No
rohsCompliant: NA
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Zange: Nadelzange
Gesamtlänge: 145mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Backenöffnung, max.: -
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Features: High Leverage, Includes Cutter
Packaging: Bulk
Length: 5.75" (146.1mm)