Продукція > ROYALOHM > KNP01SJ020KA10
KNP01SJ020KA10
KNP01SJ020KA10 ROYALOHM
ROYALOHM-KNP.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 200mΩ; 1W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 0.2Ω
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
Diameter: 3.5mm
Body dimensions: Ø3.5x10mm
Length: 10mm
Leads: axial
Resistor features: body resistant to high temperature
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 200mΩ; 1W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 0.2Ω, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Leads dimensions: Ø0.54x28mm, Diameter: 3.5mm, Body dimensions: Ø3.5x10mm, Length: 10mm, Leads: axial, Resistor features: body resistant to high temperature.