Продукція > ROYALOHM > KNP01SJ0390A10
KNP01SJ0390A10
KNP01SJ0390A10 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 39Ω; 1W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm
Resistance: 39Ω
Tolerance: ±5%
Power: 1W
Mounting: THT
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Body dimensions: Ø3.5x10mm
Resistor features: body resistant to high temperature
Leads: axial
Type of resistor: wire-wound
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
Diameter: 3.5mm
Length: 10mm
на замовлення 450 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 39Ω; 1W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm, Resistance: 39Ω, Tolerance: ±5%, Power: 1W, Mounting: THT, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Body dimensions: Ø3.5x10mm, Resistor features: body resistant to high temperature, Leads: axial, Type of resistor: wire-wound, Leads dimensions: Ø0.54x28mm, Diameter: 3.5mm, Length: 10mm.