Продукція > ROYALOHM > KNP01UJ011KA10
KNP01UJ011KA10
KNP01UJ011KA10 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 110mΩ; 1W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3x9mm; axial
Mounting: THT
Resistance: 0.11Ω
Tolerance: ±5%
Body dimensions: Ø3x9mm
Type of resistor: wire-wound
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
Diameter: 3mm
Length: 9mm
Power: 1W
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Leads: axial
Resistor features: small size
на замовлення 89 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 110mΩ; 1W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3x9mm; axial, Mounting: THT, Resistance: 0.11Ω, Tolerance: ±5%, Body dimensions: Ø3x9mm, Type of resistor: wire-wound, Leads dimensions: Ø0.54x28mm, Diameter: 3mm, Length: 9mm, Power: 1W, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Leads: axial, Resistor features: small size.