Продукція > ROYALOHM > KNP01UJ013KA10
KNP01UJ013KA10
KNP01UJ013KA10 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 130mΩ; 1W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3x9mm; axial
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 0.13Ω
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
Body dimensions: Ø3x9mm
Resistor features: small size
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Leads: axial
Length: 9mm
Diameter: 3mm
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 130mΩ; 1W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3x9mm; axial, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 0.13Ω, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Leads dimensions: Ø0.54x28mm, Body dimensions: Ø3x9mm, Resistor features: small size, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Leads: axial, Length: 9mm, Diameter: 3mm.