Продукція > ROYALOHM > KNP02SJ011KA10
KNP02SJ011KA10
KNP02SJ011KA10 ROYALOHM
ROYALOHM-KNP.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 110mΩ; 2W; ±5%; Ø0.7x25mm; Ø5x12mm; axial
Mounting: THT
Resistance: 0.11Ω
Tolerance: ±5%
Body dimensions: Ø5x12mm
Type of resistor: wire-wound
Leads dimensions: Ø0.7x25mm
Diameter: 5mm
Length: 12mm
Power: 2W
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Leads: axial
Resistor features: body resistant to high temperature
на замовлення 425 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 110mΩ; 2W; ±5%; Ø0.7x25mm; Ø5x12mm; axial, Mounting: THT, Resistance: 0.11Ω, Tolerance: ±5%, Body dimensions: Ø5x12mm, Type of resistor: wire-wound, Leads dimensions: Ø0.7x25mm, Diameter: 5mm, Length: 12mm, Power: 2W, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Leads: axial, Resistor features: body resistant to high temperature.