Продукція > ROYALOHM > KNP02SJ012JA10
KNP02SJ012JA10
KNP02SJ012JA10 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 1.2Ω; 2W; ±5%; Ø0.7x25mm; Ø5x12mm; axial
Type of resistor: wire-wound
Resistance: 1.2Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.7x25mm
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x12mm
Length: 12mm
Leads: axial
Resistor features: body resistant to high temperature
на замовлення 910 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 1.2Ω; 2W; ±5%; Ø0.7x25mm; Ø5x12mm; axial, Type of resistor: wire-wound, Resistance: 1.2Ω, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.7x25mm, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x12mm, Length: 12mm, Leads: axial, Resistor features: body resistant to high temperature.