Продукція > ROYALOHM > KNP02SJ015KA10
KNP02SJ015KA10
KNP02SJ015KA10 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 150mΩ; 2W; ±5%; Ø0.7x25mm; Ø5x12mm; axial
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 0.15Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x12mm
Length: 12mm
Leads: axial
Resistor features: body resistant to high temperature
Leads dimensions: Ø0.7x25mm
на замовлення 940 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 150mΩ; 2W; ±5%; Ø0.7x25mm; Ø5x12mm; axial, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 0.15Ω, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x12mm, Length: 12mm, Leads: axial, Resistor features: body resistant to high temperature, Leads dimensions: Ø0.7x25mm.