Продукція > ROYALOHM > KNP02SJ024JA10
KNP02SJ024JA10
KNP02SJ024JA10 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 2.4Ω; 2W; ±5%; Ø0.7x25mm; Ø5x12mm; axial
Mounting: THT
Body dimensions: Ø5x12mm
Tolerance: ±5%
Diameter: 5mm
Leads dimensions: Ø0.7x25mm
Length: 12mm
Power: 2W
Resistance: 2.4Ω
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Leads: axial
Resistor features: body resistant to high temperature
Type of resistor: wire-wound
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 2.4Ω; 2W; ±5%; Ø0.7x25mm; Ø5x12mm; axial, Mounting: THT, Body dimensions: Ø5x12mm, Tolerance: ±5%, Diameter: 5mm, Leads dimensions: Ø0.7x25mm, Length: 12mm, Power: 2W, Resistance: 2.4Ω, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Leads: axial, Resistor features: body resistant to high temperature, Type of resistor: wire-wound.