Продукція > ROYALOHM > KNP02SJ0680A10
KNP02SJ0680A10
KNP02SJ0680A10 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 68Ω; 2W; ±5%; Ø0.7x25mm; Ø5x12mm; axial
Mounting: THT
Resistance: 68Ω
Tolerance: ±5%
Body dimensions: Ø5x12mm
Length: 12mm
Power: 2W
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Leads: axial
Resistor features: body resistant to high temperature
Type of resistor: wire-wound
Leads dimensions: Ø0.7x25mm
Diameter: 5mm
на замовлення 1175 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 68Ω; 2W; ±5%; Ø0.7x25mm; Ø5x12mm; axial, Mounting: THT, Resistance: 68Ω, Tolerance: ±5%, Body dimensions: Ø5x12mm, Length: 12mm, Power: 2W, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Leads: axial, Resistor features: body resistant to high temperature, Type of resistor: wire-wound, Leads dimensions: Ø0.7x25mm, Diameter: 5mm.